Nezařazené

Kontrolujte si čas i při sportování

V dnešní době není složité zjistit kolik je hodin. Obvykle se stačí mrknout na mobil, ale ten s sebou nemusíte mít vždy. I proto stále většina lidí používá klasické hodinky, které si odepíná pouze při hygieně, případně před spaním. Nejsou však hodinky jako hodinky. Některé typy jsou v hodné k běžnému nošení, jiné jsou více reprezentativní a je dobré si je vzít ke slavnostnějším příležitostem. Pak jsou tu ještě modely, které vynikají až neuvěřitelně vysokou odolností. A ty je vhodné brát si například když jdete sportovat. I v případě pádu tak budete mít jistotu, že se vám nerozbijí. Tedy pouze v případě, že si zvolíte ten pravý typ.
bílé smart hodinky

Pouze kvalita

Vzhledem k tomu, že je dnes nabídka sportovních hodinek skutečně pestrá, je trochu problém si vybrat ty skutečně kvalitní. Sice to neplatí vždy, ale určitým ukazatelem může být cena. V případě, že je až podezřele nízká, jedná se nejspíš o méně kvalitní model, kterému je lepší se vyhnout. Nemusí totiž být tak pevný, jak byste při sportování potřebovali. Druhým dobrým vodítkem je značka. Pokud si koupíte značkovou časomíru, nejspíše nebudete kupovat zajíce v pytli. Před samotnou koupí je více než vhodné vše konzultovat s internetem a rozhodnout se až podle recenzí. Budou-li příznivé, neváhejte. V opačném případě si raději vyberte jiný typ.
ruka na volantě

Ke všemu

Při běhání můžete mít klidně u klasické hodiny, ale chcete-li si lépe měřit čas, měli byste si raději přeci jen vzít sportovní typ, kde budete mít více možností měření časomíry a některé dokonce disponují i měřičem tepu. V případě, že jste propadli amatérskému potápění, budete ale muset sáhnout po sportovním modelu prakticky stoprocentně. Je nutné, aby takové hodinky byly extrémně odolné nejen proti vodnímu živlu, ale také vyššímu tlaku, který vyšších hloubkách panuje. A to se nemusíte potápět zrovna do Mariánského příkopu.