Nezařazené

Rtěnky podle barvy a tónu pleti: zjistěte, která je ta praví pro vás

Jak poznáte, že nosíte ten správný odstín rtěnky? To nejspíš zjistíte tak, že se poohlédnete po trendech, které momentálně ovládají svět. Víte, jaký jste barevný typ? Víte, jaký tón rtěnky sedí právě vám? Zjistěte to v našem přehledu.

–          Červená, nestárnoucí a žádostivá
Zatímco sezona před dvěma lety se bez jasně červené, karmínové a krvavé neobešla,letošní sezona zdá se znamená pro červenou utrum. Jasné barvy, které svítí na dálku, jsou už letos out. Avšak červená rtěnka nikdy není tak úplně out – je mezi námi stejně dlouho, jako existuje lidstvo samo.

Římanky byly ochotné si malovat rty krví zvěře, jenom aby zdůraznily své vnady, a proto pokud milujete červenou rtěnku tak, jako my, rozhodně byste ji neměli dávat z ruky – však její sezona zase přijde. A pokud teď není v módě a nenosí ji mnoho lidí, alespoň budete trčet z davu!

Zatímco ostré odstíny frčely hlavně loňskou sezonu, letos se všechno nese v kovových a studených barvách. Jaké rtěnky by vám neměly chybět v košíčku v koupelně, ale ani v kabelce?

Vrací se lesk, lesklé rtěnky a lesky na rty, ovšem ve formě takzvaného laku na rty; ty vydrží mnohem déle a vypadají mnohem přirozeněji – jako gelové nehty, ale na rtech! Po boomu matných rtěnek, které se v posledních dvou letech hrnou na trh, je tohle návrat k přirozenému řádu věcí.


A jaká rtěnka se hodí právě k vaší pleti?

1.       HNĚDÉ VLASY, TMAVŠÍ PLEŤ
Pokud patříte mezi opálené dámy, rozhodně se neobejdete bez jemně růžové rtěnky s leskem. Možná i jednu mírně do červena byste měla mít.
2.       BLOND VLASY, SVĚTLÍ PLEŤ
Pro vás to je jednoznačně studená růžová. Pokud máte navíc ještě modré oči, můžete jít i do výrazné růžové.
3.       ZRZAVÉ VLASY, SVĚTLÁ PLEŤ
Jedno slovo: korálová. Právě to je barva pro vás. Ovšem pokud máte ještě navíc i zelené oči, rozhodně buďte za rebela a sáhněte po rudé rtěnce s leskem. Té se nic nevyrovná.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup