Muži

Móda

Základní kousky
Každá žena by měla mít v šatníku nadčasové kousky, které unosí i několik let. Kabát, bunda k nim neodmyslitelně patří. Zde se nevyplatí šetřit. Vyberte si podle svého vkusu i stylu. Současná nabídka na trhu je pestrá a na své si přijdou i sportovně založené ženy, tak elegantní dámy. Kožená bunda, trenčkot, parka by vám rozhodně měly viset doma na věšáku.Pokud si nemůžete v obchodu vybrat, zaměřte se na e-shopy, kde je široká škála výběru, s možností zkušeben ve větších městech a samozřejmostí je i vrácení zboží zdarma.
žena s kloboukem
Vrstvení
Počasí je nevyzpytatelné a s ohledem na denní dobu i proměnlivé. Naučte se proto vrstvit. Jednotlivé kousky můžete buď během dne sundat, nebo rozepnout. Volte proto kvalitní a prodyšné materiály. Spodní vrstva by měla být střízlivá, u svrchních kousků se klidně odvažte. Podzimu sluší pestré, syté barvy a vy bude v davu nepřehlédnutelná.
pestré holiny
Boty
Do chladného, mokrého počasí se snad nejvíce hodí holiny. Před několika lety bysme možná ještě ohrnuly nos, ale současná pestrost modelů ukazuje, že jsou vhodné jak do lesa, tak do velkoměsta. Záleží jen na vkusu zákaznice. Důležité je si uvědomit, pro jakou příležitost si boty vybíráte.
Buďte originální
Pokud jste v oblečení střízlivá, decentní a volíte klasické střihy a nenápadné barvy, vsaďte na doplňky. Nedržte se při zemi. V dnešní době šály, šátky nosí skoro každý. Objevte kouzlo klobouků, baretů, originálních čelenek, které můžete doplnit netypickou broží, která z tuctového kabátu udělá nepřehlédnutelný kousek. Zajímavým módním kouskem mohou být i ponožky, nezapomeňte ale na úpravu a vzhled vašich bot, které jsou vaší vizitkou.
mladá žena
            Než se rozběhnete do krámu, podívejte se do vaší skříně, nebo oslovte i starší generace, mnohdy jejich klenotnice, skříně ukrývají poklady, které v krámu stěží naleznete. Buďte originální, nekopírujte styly ostatních, najděte si vlastní, který vám bude sedět a budete ho umět nosit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup