Produkty

Výroba ozdobných a dekorativních předmětů

Naše společenství se zaměřuje na výrobu dekorativních a ozdobných předmětů. Proč jsme se nazvali jako společenství? Protože se skládáme s lidí, kteří velice rádi něco tvoří a mají rádi poctivou ruční práci. Naše ozdoby totiž může vyrábět každý, kdo si chce doma přivydělat. Vždy jde o kvalitní poctivou ruční práci, a proto jsou naše ozdoby výjimečné. Každý kousek je originál.

vánoce

Ø Dekorativní předměty můžeme komukoliv věnovat i přes rok. Může jít o nějaký talisman pro štěstí, čtyřlístek nebo jiný hezký a milý předmět, který potěší Vaše zaměstnance, přátele nebo příbuzné či pracovní kolegy. Hezky se bude vyjímat i doma na poličce.

Ø Mezi dalšími výrobky jsou ozdoby na Vánoce. Těch převažuje větší část, protože vánoční ozdoby milujeme všichni a jedná se o část roku, kdy jsme k lidem upřímní, vstřícní a laskaví. Hledáme často malé dárečky pro kolegy a kolegyně, pro své zaměstnance nebo obchodní partnery. Tyto ozdoby však také můžete věnovat své rodině. Oblíbení jsou andělíčci, hvězdičky a různé další motivy, které potěší na oko a především svou podstatou.

Ručně vyráběné věci se opět vrací do módy. Pokud také oceníte ruční poctivou práci, pak si můžete vybrat z naší široké nabídky. Každá ozdoba prochází pečlivou kontrolou, abychom si byli jistí, že zákazníkům odchází pouze kvalitní produkt vysoké jakosti .

Pro firmy

Objednejte si dekorativní předmět na zakázku.
Jistě najdeme takovou ozdobu, kterou budete nejvíce preferovat. Můžeme přidat logo firmy nebo udělat jiné úpravy. Vyrábíme dekorace také na přání zákazníka. Můžete si říct, jak by měla ozdoba vypadat. Velice rádi vyhovíme jakýmkoliv požadavkům.
Jsme schopni pokrýt i zakázky ze zemí EU. V zahraničí rychle a prudce stoupá poptávka po ruční práci, takže se jistě v každém směru bude líbit právě naše výroba.

vánoční ozdoby

Pro ostatní

Skvělá pracovní příležitost.
Chcete si přivydělat z domova? Žádné normy. Strávit výrobou ozdob můžete jakýkoliv čas, záleží jenom na Vás.