Nezařazené

Lepší podmínky pro zaměstnance

Dostat svou firmu do lepší kondice a tím více vydělávat jde mnoha způsoby. Jedním z těch nejefektivnějších je lépe motivovat své zaměstnance. Ovšem jak to udělat? Určitě se nabízí zvednutí platu, ale v případě, že na to prostě nemáte peníze, budete se muset spolehnout na jiné řešení, které by nebylo tak drahé a zároveň byste ho uvítali nejen vy, ale také vaši pracovníci. Možností, jak vytvořit pro vaše zaměstnance vhodnější podmínky k práci je hned několik, ale ne každá vám může vyhovovat. Je možné použít všechny nebo si ze seznamu vybrat jen jednu či dvě. Záleží na vašich možnostech a touze něco změnit k lepšímu .
tým kolegů

– Jedním z nejlepších způsobů je zlepšit prostředí na pracovišti. To se snadno řekne, ale hůře udělá. Záleží totiž v jakém oboru pracujete. Jinak se mění podmínky v kanceláři, jinak na stavbě, kde to asi příliš nejde. V kanceláři je to jednoduché, často stačí marginální změna, která potěší. Za tím se může skrývat třeba jen nová malba místnosti, výměna stávajících židlí za lepší a pohodlnější nebo nákup nových rychlejších počítačů.

– Samozřejmostí by pro vás mělo být své zaměstnance za dobrou práci chválit. Nic to nestojí a je to účinné. V opačném případě, kdy někdo něco pokazí, neměli byste to řešit před ostatními, ale v soukromí své kanceláře.

– Potěší i občasné dárky. Nemusíte samozřejmě kupovat žádné vymoženosti, ale kupříkladu takový koš plný ovoce každý pátek dokáže určitě potěšit. Stojí to pár korun, takže se příliš neprohnete, ale vaši zaměstnanci uvidí, že na ně myslíte. To dokáže zvednout morálku.
pracovní setkání

– Co dokáže také stmelit a vybudit kolektiv v práci jsou večírky nebo teambuilding. Samozřejmě, že pokud máte pod sebou několik stovek zaměstnanců, asi spolu nepojedete všichni na hory nebo sjíždět řeky, ale má-li vaše společnost pár lidí, mohli byste je jednou ročně vzít někam do přírody.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup