Produkty

Únikové hry

Zábava je dosti subjektivní pojem, když se nad tím tak zamyslíme. Každý si totiž pod tímto heslem může představit něco docela jiného. Některá sorta lidí dává přednost pohodovému stylu života a nemá ráda překvapení. Na tomto životním stylu není opravdu nic špatného, pokud je správně proložen dostatečným množstvím pohybových aktivit a správnou životosprávou. Pak tu jsou ovšem i lidé z té druhé skupiny, tedy ze skupiny lidí, kteří rádi zkoušejí nové věci a na vlastní kůži rádi testují nové a nepoznané druhy zábav.

bílá lebka

Jednou takovou lehce víc adrenalinovou je rozhodně úniková hra. V dnešní době tyto hry prožívají opravdový průlom. Co to je, kolik to stojí a co se od vás očekává?

  • Jedná se o hru, kdy jste zavřeni do nějakého sklepení a podobně a vaším úkolem je se dostat co nejdříve ven. Existují dva typy her. Ten první je na logické myšlení, kde si vlastně zahrajete na takové malé detektivy a za pomocí indicií se budete snažit dostat ven. Ten druhý typ je s hororovými prvky – to znamená, že vás i po cestě ven budou čekat různá strašidelný překvapení.
  • Cena se pohybuje v rozmezí okolo jednoho tisíce korun českých. Záleží ovšem v jak velké skupině lidí se na tento druh povyražení vydáte.
  • Je to skvělá atrakce pro rodiny s dětmi (ovšem asi jen ten první typ, ačkoliv to už je jen na vás), pro přátele anebo i pro celé pracovní kolektivy, kdy se to může pojmout jako dobrý teambuilding.

svítící globus

Jedním z vyhlášených prostorů, ve kterém se tyto hry provozují je určitě i úniková místnost Praha, kde můžete zakončit svůj sobotní výlet za nákupy do našeho hlavního města. Vždy ale nezapomeňte na to, že je nutné si tuto hru dopředu zarezervovat a vědět, kolik hráčů se bude účastnit. Pak už vám nic nebrání si užívat tuto lehce netradiční adrenalinovou zábavu, která je ovšem někdy spíše pro silnější povahy.