Nezařazené

Proč chodit do divadla

Při slově divadlo si spousta lidí představí snobsky oděné lidi kráčející na několikahodinové představení, kde nejsou žádné super efekty, a kde si nemohou dát popcorn a colu. Přitom divadlo má své obrovské kouzlo a dokáže člověku nabídnout mnoho.

královské divadlo

1.       Každé představení je vždy úplně jiné. Můžete padesát let chodit každý rok na Louskáčka, ale nikdy neuvidíte dvě stejná představení. Pokaždé to bude jiný zážitek. Zato když si padesát krát pustíte Harryho Pottera, uvidíte padesát krát stejného Harryho Pottera.

 

2.       Na vlastní oči můžete vidět oblíbené slavné herce. A to je lepší, než pozorovat je za sklem obrazovky nebo na plátně.

papírové vstupenky

3.       Divadlo má svou jedinečnou nezaměnitelnou atmosféru, která opravdu stojí za to. A specificky voní.

 

4.       O přestávce si můžete užít drinky, chlebíčky, či jiné občerstvení za skvělé ceny a probrat se svým doprovodem vše, co vás dosud na představení zaujalo.

 

5.       Budete se cítit na úrovni. Zatímco na sobě budete mít své nejlepší šaty, ženám bude slušet precizně udělaný makeup a účes a budete u toho popíjet svůj drink, kolem vás budou chodit stejně upravení lidé a vy můžete vědět, že kousek od vás se nacházejí skvělí slavní herci.

 

6.       Za každým představením se skrývá obrovská spousta práce, proto ačkoli se vám nemusí líbit všechna představení, nikdy zde nezažijete nic slaboduchého. Vše vás může obohatit.

vystoupení baletek

7.       Vstupenky jsou většinou levnější než v kině. A ještě podpoříte umění.

 

8.       Většinu vystoupení provází kvalitní, a hlavně živá hudba, která má moc vás pořádně dostat.

 

9.       Divadlo rozvíjí vaši představivost a vzbudí ve vás spoustu emocí.

 

10.   Jakmile jednou divadlu propadnete, už vás to nepustí. Takže než vstoupíte do divadla, uvědomte si, že je silně návykové.

 

11.   A poslední bod – vstupenky do divadla jsou skvělým dárkem. Pokud nevíte, co své drahé polovičce koupit k narozeninám, kupte jí lístek do divadla a užijte si spolu kulturní romantický večer.