Finance

Umělý, ale přesto přírodní materiál

Velké možnosti v oblasti bydlení přináší nový materiál, který překvapí svými vlastnostmi. Pokud byste rádi konečně sladili celý interiér do jednoho stylu, ale neodstávalo se vám dostatečného množství toho správného materiálu, pak je přesně tím pravým umělý kámen. Ačkoliv může někomu znít toto označení „umělohmotně“, opak je pravdou.

moderní kuchyň – obklady

  • Umělý kámen je sice vyrobený průmyslově, ale z přírodních materiálů.
  • Na první pohled nepoznáte rozdíl mezi skutečným přírodním materiálem a uměle vyrobeným.

Proč volit dlažby a obklady právě z umělého kamene?

  • Pro jeho mnohem dokonalejší vlastnosti.
  • Výrobce navíc nabízí mnoho barevných variant.

Výhody kvalitnějšího umělého kamene poznáme především ve více namáhaných místnostech. Těmi jsou většinou koupelna a kuchyně. V koupelně se samozřejmě neubráníme vlhkosti. Pokud si necháme obložení vytvořit z přírodního kamene, pak bude stále pracovat a nasávat do sebe vlhkost. Což je jistě nežádoucí. To samé nás čeká i v kuchyni. V tomto případě se nejedná jen o vlhkost, ale i mastnotu, které se při přípravě jídel neubráníme. Umělý kámen je také vysoce odolný vůči mechanickému poškození. Vydrží tedy v nezměněném stavu skutečně dlouhé roky. Odolá dokonce i chemickým čistidlům.

exteriér – obložení z kamene

Ideální obkladový materiál

Díky své odolnosti nachází uplatnění i v exteriérech a dostává se ke slovu i v komerčních prostorách. Umělý kámen TECHNISTONE je vhodný i pro řešení takzvaných atypických prostor. Je velice přizpůsobivý a v mnoha ohledech tvárný. Práci s ním si pochvalují nejen designéři, ale také řemeslníci. Dodá potřebný styl každému interiéru a uspokojí požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka.

  • Díky odolnosti umělého kamene ušetříte v budoucnu i finanční prostředky.
  • Veškeré prostory, které budou tímto způsobem dotvořeny, budou stále jako nové.