Produkty

Už žádné kapky při malování

Někdy se říká, nebo i často slýchám, že bílá barva brzy omrzí a chtělo by to nějak místnost zpestřit. Když se podívám na zdi tak vidím samé šmouhy, někde i dokonce je zeď pomalované pastelkami od dětí. Nebo tam je dírka od vypadlého hřebíčku na kterém vysel obrázek, v dalších částech je zeď ošoupaná a dokonce zašedlá. Nevypadá to moc útulně a taky se mi to opravdu nelíbí. Mám ráda čistotu, čistou bílou, ale kolikrát je opravdu nadlidský úkol udržet zdi opravdu stále bílé. Stačí málo a nehoda na malbě je hned. Zvlášť když váš přítel je automechanik a to když se nechtěně třeba dotkne zdi, tak tam zůstanou černé otisky.

tekuté tapety

Ale bohužel na další malovaní teď opravdu nemáte čas, ještě když víte co vás přitom všem čeká. Budete muset zakrýt veškerý nábytek aby se na něj nedostala barva. Barva se může i někde vylít, třeba na podlahu. Můžete při malování přetřít i lišty od podlahy a pokud kapky hned neotřete, tak potom se těžko umývají a třeba je dokonce neumyjete hned na první dobrou. Tak že je pro vás výmalba tabu a raději se budete dívat na škaredou, zašedlou, pomalovanou zeď.

A co když vám řeknu, že to takový špatný scénář být nemusí. A že můžete mít hezké zdi i bez malování a kapání na nábytek a podlahu. Ano jde to. A je to opravdu výhra. I když jste sama v domácnosti jediná žena, která nemá nikoho kdo by jí vymaloval, tak z touhle chytrou věcí to zvládnete určitě i vy sama a budete na sebe pyšná. Klidně vám s tím můžou pomoci i vaše děti.

tekuté tapety

A o co se jedná?

Jde o tekuté tapety. Ještě jste o nich neslyšeli? A co to vlastně je? Přeci když to má v názvu tekuté, tak to musí být na stejném principu jako barva. Nenechte se zmást názvem, tapety opravdu nejsou tekuté. Nemůžou se vám nikde vylít, nemusíte mít obavy. Tapety si namícháte pomocí lepidla a barevné hmoty, jak budete mít hotovo tak můžete rovnou nanášet na zeď. Opravdu je to tak jednoduché jak čtete.