Www

Americká hypotéka je vaše půjčka snů

Kdo jednou poznal všechny skvělé výhody nebankovní americké hypotéky, ten už se po zbytek života na jinou půjčku ani nepodívá. Na to, co funguje, a co nám vychází vstříc, si všichni zvykneme snadno. A proč bychom to měli měnit, když je vše podle našich představ?

dolary

Právě proto si můžete vždy, když jde o peníze, které nemáte, sjednat americkou hypotéku. S ní budete mít peníze rázem na cokoli. A to je důležité: můžete si půjčit, kolik peněz chcete, a to bez omezení využití, a ještě ke všemu nemusíte nikomu říkat, jak své peníze využijete. A něco takového tady ještě nebylo, co svět světem stojí!

Takže pokud i vy patříte k těm lidem, kterým vadí, že musí udávat, za jakým účelem si chtějí svou půjčku sjednat. Tak u americké hypotéky něco takového neplatí. Americká hypotéka má svá vlastní pravidla – pravidla, která vám dopřejí maximum svobody a volnosti, aniž by vás zatěžovala. Jediná ? větší zátěž, se kterou musíte v případě bezúčelového úvěru počítat, je vyšší úroková míra, než jaká je u klasické účelové půjčky.

Ovšem tomu se nikdo nemůže divit, neboť je třeba připomenout, že tím, že si můžete půjčit opravdu na cokoli a bez omezení, se váš věřitel vydává na tenký led a riskuje, že se mu svěřené prostředky nevrátí zpět. Vyšší úrok tedy slouží jako přiměřená kompenzace tohoto rizika.

bankovky

Když vám záleží na tom, abyste se měli ještě lépe, zvolte si místo bankovní verze americké hypotéky její verzi nebankovní. Díky ní dosáhnete na tento typ úvěru ve velice krátkém čase a bez zbytečných komplikací a složitého dokazování vaší finanční situace, můžete jej mít i s nižším příjmem, s nižším daňovým přiznáním anebo se záznamem v registru. A přitom podmínky takového úvěru zůstanou stejné. Ve všech případech se totiž za americkou hypotéku musíte zaručit nemovitostí. Je celkem jedno, jaká konkrétní nemovitost to bude, avšak její hodnota musí být přímo úměrná výši částky, o jakou máte zájem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup