Produkty

Satelitní sledování vozidel


Dáváme vám možnost seznámit se s naším RMC systémem satelitního sledování vozidel s tím asi ten a budete vždy vědět kde, kdy a jak za každých okolností http://bandzone.cz/shodouokolnosti pracují vaše luxusní automobily a také strojový park. Je to skvělý sofistikovaný systém, jehož podstatou je dálkový monitoring všech strojů, který se zakládá na nejnovějších parametrech, které dostáváte z datové směrnice, brány nákladního vozidla a nejrůznějších senzorů, které jsou umístěny ve vozidle podle toho, co chcete sledovat, za jakých okolností a jak na to celé chcete reagovat.

sledovat

Tento skvělý systém posílá všechny zaznamenané provozní a další parametry přímo na server, kde na serveru jsou data vyhodnocena a poté jsou exportována do webové aplikace, kde končí u vás, jako u konečného uživatele. Budete mít všechny informace o jakémkoliv pohybu všech pohonných hmot v ČR. Tak můžete ušetřit výrazné množství peněz, protože budete přesně vědět, jakou spotřebu řidič jel a jakým jízdním stylem to vedl. Tím přispějeme k transparentnímu a velice hospodárnému nakládání s jakýmikoliv pohonnými hmotami.

bagr

Stroje na stavbách

Máte pocit, že by vaše firma mohla opravdu výraznou částku ušetřit tím, že by změnili řidiči svůj jízdní styl, šetřit palivo a neřešit osobní věci firemním autem a za firemní benzín? Pokud byste si chtěli tyhle všechny záležitosti sami pohlídat a mít to opravdu jasný přehled, který by vám řekl, co všechno dělat a co potřebujete vědět, tak tohle je naprosto to nejvhodnější volbou. Dopadne to s jistotou dobře. Vy sami poznáte, jaké jsou všechny výhody tohle z tohoto skvělého systému, kromě všech dalších služeb, je jasné, že budete mít přehled o lokaci díky GPS. Krádež detekujete podle toho, že se vám bude v počítači zobrazovat graf, jak je na tom palivo a tak dále a také můžete s tím sledovat několik možností a parametrů jakýchkoliv strojů.