Business

Jak získat sídlo firmy na prestižní adrese?

Cesta podnikatele není jednoduchá, to vám potvrdí snad každý, kdo měl kdy s podnikáním co do činění. Oproti zaměstnání je tu obrovská spousta rozdílů. Ty hlavní rozdíly tkví v nejistotě velké odpovědnosti. Jako zaměstnanec máte pravidelný příjem, který vždy přijde ten stejný den v měsíci a většinou v dost podobné výši. I případě, že už pro firmu z nějakého důvodu nebudete přínosem a dostanete výpověď, stále máte dva měsíce na to, najít si nové zaměstnání. (V některých firmách bývá výpovědní lhůta dokonce ještě delší, takže času dostanete ještě více).

pracovní prostor

Jako podnikatel jsou vaše příjmy ale velmi nejisté. Je pochopitelně dobré udělat si business plán a podle různých faktorů si spočítat, jaké by vaše příjmy mohly zhruba být ve kterém období. To je ale jen předpoklad a ten se rozhodně nemusí naplnit. A nejtěžší na tom celém je, že nemůžete nikoho obvinit nebo na něj přehodit zodpovědnost. Ta je totiž v případě, že podnikáte, na vás.

grafy

Co tedy ze začátku dělat? Rozhodně se zaměřit na první dojem, který lidé z vaší firmy budou mít. Ten je totiž nejdůležitější. Zvolte vhodný název, pronajměte si virtuální kancelář, ať můžete mít v rejstříku zapsanou prestižní adresu. Na tento krok mnoho začínajících podnikatelů zapomíná, ale je důležité, jakou adresu zákazníci uvidí. Pokud to bude nějaká neznává vesnička, kde v životě nebyli, nezaujme je to tolik, jako když tam budete mít napsanou známou adresu v hlavním městě. Na této adrese samozřejmě kancelář mít fyzicky nemusíte (to by vás vyšlo dost draho), bude vám tam jen chodit pošta, kterou vám tamní personál přepošle do vaší fyzické kanceláře. Pokud budete mít zájem i o další administrativní služby, jako je vyřizování některé korespondence či zvedání telefonů v době, kdy budete zaneprázdněni, může vám je ta stejná společnost také nabídnout.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup