Produkty

Reklamní produkty s možností vlastního potisku

Vymyslet a pořídit reklamní dárky není jednoduchá záležitost. Je třeba si určit, zda má předmět něco reprezentovat, zda ukazuje na filozofii firmy či má nějakou informační hodnotu. Nebo je možné, že reklamní produkt má prostě jen zaujmout, být zajímavým a zároveň praktickým dárkem, který lidé využijí.

Z nabídky je tak možné vybrat například oblečení a mít tak reklamní textil pro své zaměstnance, klienty či obchodní partnery. Dále je možné vybrat z různých kancelářských potřeb. Dalšími nápady a častými předměty mohu být hrníčky a sklenice.

Výbornou volbou jsou i ekologické předměty. Tam patří například láhve na vodu, příbory a nádoby z bambusu. Dřevěné pastelky a obaly na ně. Také látkové tašky a batohy. Ekologické předměty musí být vyrobené z přírodních nebo recyklovatelných materiálů. Jde o předměty, které přispívají k udržení zdravého životního prostředí. Právě látkové tašky jsou speciální v tom, že pomáhají snižovat igelitové sáčky.

papírové tašky

Dále je možné vybrat i neotřelé speciální dárkové a reklamní produkty, jako je třeba deštník, peněženky s vlastním potiskem Promodarky. Ale i předměty jako reflexní vesty, reflexní pásky, deky, ručníky, hry, plyšáky, svítilny, autodoplňky. Nebo také věci určené pro sport, různé hry, ale i třeba nářadí.

kožená peněženka

Nabídka s reklamními předměty je velmi široká a vy tak můžete zapojit fantazii a sestavit skvělý balíček reklamních předmětů. Můžete tak předměty zaměřit na nějakou kategorii či vybírat podle vlastního vkusu a uvážení. Anebo podle toho, čím se firma zabývá. Na předměty je možné nechat udělat i vlastní tisk. Takže pokud vyberete předměty, které budou praktické a lidé je využijí, pak se loga firmy či jiného tisku všimne o to více lidí, než když ho necháte natisknout na méně oblíbené produkty. Při výběru reklamních produktů nezapomínejte ani na děti zaměstnanců.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup