Produkty

Ta správná autoškola

Už vás nebaví stále řešit, kdy pojede autobus či vlak, zdali stihnete přestup nebo že nechcete jít od MHD kilometr pěšky? Pak to bude chtít udělat řidičský průkaz, díky kterému budete volnější, a cestování pak bude snazší.

Teď se ale rozhodujete, kam se zapíšete a kde budete autoškolu dělat? Pokud jste z hlavního města či jeho okolí, určitě bude tou pravou volbou autoškola Praha Autoškola Holešovice. Vždy záleží na mnoha faktorech, podle kterých se musí člověk rozhodovat. V dnešní době není takový kurz vůbec levnou záležitostí, a i my na to myslíme – nabízíme velmi příznivou cenu. Vyplňte si u nás přihlášku, doručte ji do naší autoškoly nebo ji vyplňte online, a na první seznamovací schůzce si vyzvedněte učebnici. Pokud jste navíc student, získáte od nás studentskou slevu!

A kde všude se s námi dá jezdit? Kromě Holešovic Vám nabízíme také ještě lokalitu Praha 3 Žižkov. Jedná se o skvěle dostupné lokality a věříme, že si nás vyberete nejen pro sídlo autoškoly, ale také proto, že kombinujeme výhodnou cenu a velmi kvalitní výuku.

kvalitní autoškola

Chtěli byste se opravdu naučit řídit, ovšem bez stresu a strachu? V některých autoškolách se nesetkáte s nejlepším přístupem, a věříme, že příjemný, trpělivý a vlídný instruktor je v tomto případě to nejdůležitější. Osoba, která vám má předat zkušenosti a naučit vás dobře řídit musí být kvalifikovaná, zkrátka člověk na svém místě. Přesně to u nás můžete očekávat, naši instruktoři jsou maximálně zkušení a mají individuální přístup ke každému studentovi.

vyberte si auto

Pokud se stále nemůžete rozhodnout, můžete nezávazně naši autoškolu navštívit, abyste se podívali na naše učebny, vybavení a určitě můžete zjistit i to, jaká máme výcviková auta, a podívat se právě na to, které by vám nejlépe vyhovovalo. Volte tu nejjednodušší cestu, která vás dobře připraví na složení zkoušek a i na následné ježdění v běžném provozu!