Produkty

Jakou zvolit brigádu?

Být v současné době studentem není vůbec jednoduché. Současná vládní situace a restrikce zakazují chodit pravidelně do školy a tak se tu sice otevřel prostor pro vydělávání si peněz nějakou brigádou, nicméně zvládat přitom výuku z domova nebo jinou formu vzdělávání není vůbec jednoduché. Není tak divu, že studenti pátrají na internetu a hledají vhodné brigády, kde by si mohli sami volně plánovat směny a volit si, kdy do práce budou chodit. My vám dnes přinášíme hned několik nápadů na brigádu, kterou můžete dělat i pokud jste právě vy v této tíživé situaci!

prodavačka v obchodě

V první řadě byste měli začít hledat práci na nějakém kvalitním webovém serveru. Jako například brigády https://www.hitprace.cz/brigady/. Jedná se opravdu o kvalitní a velké webové stránky, na kterých si svoji vysněnou brigádu určitě naleznete i vy!

První prací, která se hodí i jako brigáda pro studeny, je klasická pozice prodavačky. Především v současné době je jich nedostatek a obchody jich hledají spousty. Jedná se o pozice, které může dělat každý a to i bez jakýchkoliv předešlých znalostí. Stačí nebýt líný a být pracovitý. A kdo ví? Třeba si doplňování zboží, komunikaci se zákazníky a práci za kasou zamilujete a stane se z toho vaše dlouhodobá brigáda! Přeci jen tento druh práce má tu výhodu, že si většinou můžete plánovat pracovní směny dle svých možností.

brigáda v obchodě

Další vhodnou pozicí pro brigádníky je výpomoc například v nemocnicích. Pokud studujete zdravotní školu, o to více. Zdravotního personálu je nyní nedostatek a jsou všichni již vyčerpaní. Mělo by tedy být dokonce až vaší povinností nezahálet doma a jít do terénu. Nejenže si něco vyděláte, ale naučíte se i novým věcem, které později budete moci ve škole zúročit (a kdo ví, třeba za to dostanete i nějakou dobrou známku). Zkrátka, zabijete dvě mouchy jednou ranou – a to se opravdu vyplatí!